Müşteri Hizmetleri: 0 216 479 21 10

Hakkımızda

Unifab Kimya

Unifab 2006 yılından bu yana endüstriyel teknik bakım kimyasalları, hijyen ürünleri ve dezenfektan sektöründe ürün kalitesini ispat ederek piyasadaki yerini almıştır. İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan üretim tesisinde % 100 yerli sermaye ile üretilen yüksek kaliteli ürünler ile iç ve dış piyasaya 220'den fazla ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Unifab Kimya ürünlerin sağlanması ile birlikte ürünlerle ilgili en iyi danışmanlık ve eğitim hizmetini sunmaktadır. Buna ilişkin olarak kalite güvence sistemi bütün müşterilerimiz için tesis edilmiştir.

Unifab Kimya ürünlerini özel şirketler, resmi kurum ve enstitüler, hastaneler, catering şirketleri gibi kuruluşlara ve bayilere sunmaktadır.

Augsburg, Almanya’da açılan Unifab Almanya şubesi ile bütün Avrupa’ya hızlı ve güvenilir şekilde hizmet verilmesi planlanmaktadır. Almanya’ya ek olarak Katar, Fransa, Hollanda, İngiltere ile ihracat yapılmaktadır.

Unifab sosyal sorumluluk projeleri ile temizliğin ve hijyenin önemi konusunda farkındalık yaratmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda Bir Adım Attık Projesi ile okullara bedelsiz olarak hijyen ürünlerinin temini konusunda hizmetlerine devam etmektedir.
 

Dezenfektanlar

Sağlık Bakanlığı onaylı Biyosidal ruhsatlı el dezenfektanları ve yer yüzey ortam dezenfektanları ile halk sağlığını korumayı planlamaktayız.

100 ml, 500 ml, 1000 ml, 5 lt, 10 lt, 20 lt, 30 lt ve 1 IBC boyutundaki ambalajlarımızla  ulaşmayı hedeflemekteyiz.

 

 

Referanslarımız

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Tüm Referanslarımız
Yukarı çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.