Müşteri Hizmetleri: 0 216 479 21 10

Hakkımızda

Merhabalar

Unifab 2006 yılında İstanbul’da kurulan Fabeks Kimya San. Tic. Ltd. Şti. olarak Endüstriyel Hijyen Ürünleri ve Temizlik sektöründe ürün kalitesini ispat ederek piyasadaki yerini almıştır. UNİFAB markasıyla iç piyasaya 220 çeşit hijyen ürünleri ile hizmet vermektedir. Unifab özellikle dezenfektanlar konusunda endüstriyel anlamda Türkiye’de çok önemli pazar payı olduğunu fark edip , tüketicilerin bu konuda yeterli bilince sahip olması için sürekli olarak sosyal projelerle farkındalık yaratmaya çalışmaktadır.

Şirketimiz müşterilerimize sadece ürünlerin satışı yapmakla kalmaksızın ürünlerle ilgili en iyi hizmet,danışmanlık ve eğitim hizmetini sunmaktayız. 
Bununla ilişkin olarak kalite güvence sistemini bütün müşterimiz için tesis etmiş bulunmaktayız.

Ürünlerimizi özel şirketler, resmi kurum ve enstitüler, hastaneler, catering şirketleri gibi kuruluşlara ve bireysel tüketicilere sunmaktayız.
 
Şirketimiz Unifab markasıyla özel sektör ve kamu sektörüne arz edilen raf ürünleri ve diğer farklı ürünler üretmektedir.

Covid 19 virüsüne karşı halk sağlığının bireysel ve kitlesel düzeyde korunması amacıyla kurumumuz indirimli fiyatlarla sizlere ulaşmayı amaçlamaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı Biyosidal ruhsatlı el dezenfektanları ve yer yüzey ortam dezenfektanları ile siz müşterilerinizin sağlığını korumayı planlamaktayız.

100 ml, 500 ml, 1000 ml, 5 lt, 10 lt, 20 lt, 30 lt ve 1 IBC boyutundaki ambalajlarımızla küçükten büyüğe her kurum ve kuruluşa yaşlı genç fark etmeksizin ulaşmayı Türkiye’ nin % 100 yerli sermayeli kurumu sizlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Ayrıca; Unifab markası ile kullanıma sunduğumuz Unifab Dezenfektanmatik ve Unifab Hijyen Tüneli ile normalleşme sürecinde halka destek vermeyi amaçlamaktayız.
 

 

Unifab Dezenfektanmatik, el ve ayak sterilizasyonunu sağlamak üzere tasarlanmış olmakla birlikte pratik şekilde taşınabilir ve kolay monte edilebilir yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda güvenle kullanılabilir.
 

Unifab Hijyen Tüneli; özellikle kişilerin toplu olarak giriş çıkış yaptığı alanlarda gerekli sterilizasyonun yapılması için tasarlanmıştır. Tünelin farklı yerlerine konumlandırılan nozüller ile kişinin 360 derece hijyeni sağlanmaktadır.
 

Bu kapsamda sizler de 220 çeşide varan ürünlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.
 

Referanslarımız

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Tüm Referanslarımız
Yukarı çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.